Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Vena 330

 

             

Je poměrně nevelká, lehká velmi mobilní loďka s dvouplášťovou konstrukcí, s použitím pohonu vesly, elektrickým nebo spalovacím závěsným motorem o výkonu  5-15 hp. I při jejích malých rozměrech díky trimaranovému dnu je velmi stabilní. Každý uživatel motorového člunu se v ní bude cítit bezpečně, je použitelná jak pro rodinu s dětmi, tak pro rybaření. Loďka je snadno ovladatelná i při rychlejší jízdě, do skluzu se dostane i s motorem 5 hp díky své malé hmotnosti a dobrému výtlaku. Díky své stabilitě, lze rybařit i ve stoje. Celkový dobrý vzhled doplňuje přední průhledný protivětrný štítek. Loď má 2 uzamykatelné schránky – jednu mezi předními sedadly a jednu pod zadní sedačkou na uložení kotvy, vázacích lan apod.

 

Díky možnosti použití vesel lze loďku používat jak s oběma motory tak i bezpečně a lehce párem vesel, které jsou standardní výbavou.

 

Použitím motoru o výkonu 5 hp je loďka vhodná i pro osoby které nemají oprávnění k řízení motorových člunů, při použití max. výkonu motoru 15 hp  je loďka obratná a rychlá při své malé velikosti.

Výhodou je její poměrně malá váha a tím i mobilita.

 

 

Standardní výbava:

zadní malé zábradlí-držáky z nerezu

protivětrný štítek

vazáky

vázací oko

sada dřevěných vesel  

dvě uzamykatelné schránky

 

 

                                              TECHNICKÉ ŮDAJE
Délka 3,30 m
Šířka 1,40 m
Výška 0,90 m
Ponor 0,30 m
Váha cca 75 kg
Počet osob 4
Max. výkon motoru 15 hp

 

GALERIE

 

TOPlist